Level11 Sp. z o.o. Ul. Korkowa 167, Warszawa – Sprzęt wojskowy, wozy bojowe, broń, amunicja, akcesoria militarne.
Level11 – Akcesoria i sprzęt wojskowy. Dostawca profesjonalnych produktów militarnych.

Sprzęt militarny

Najwyższej jakości produkty.

Level11 sp. z o.o. – Akcesoria i sprzęt wojskowy, odzież militarna, ubrania wojskowe.

Pojazdy wojskowe

Czołgi, wozy bojowe, pojazdy wsparcia oraz sprzęt szkoleniowy.

Level11 – Odzież, akcesoria i sprzęt wojskowy. Markowe produkty! Konkurencyjne ceny!

Broń i amunicja

Wykorzystujemy systemy kontroli jakości i bezpieczeństwa.

Level11 Sp. z o.o. – Sprzęt wojskowy, wozy bojowe, broń, amunicja, akcesoria militarne.

osprzęt militarny

Mundury, buty taktyczne, kabury, plecaki itp.

Level11 Sp. z o.o. Ul. Korkowa 167, Warszawa – Sprzęt wojskowy, wozy bojowe, broń, amunicja, akcesoria militarne.

Leopardy dla Wojska Polskiego

 

Szef resortu obrony powiedział, że w ub. piątek podjął decyzję w tej sprawie, którą przekazał już szefowi Sztabu Generalnego. - Ta decyzja jest pozytywna dla Żagania. 119 czołgów Leopard będzie stacjonowało w Żaganiu. Brygada do tej pory skadrowana rozwinie się. Będzie to oznaczało od 2-2,5 tys. nowych etatów w ciągu najbliższych lat - w samym wojsku - powiedział Siemoniak.

34. Brygada Kawalerii Pancernej w Żaganiu, do której trafią Leopardy, stanie się bliźniaczą dla 10. Brygady w Świętoszowie, która od około 10 lat ma na wyposażeniu tego typu czołgi. Obie te brygady wchodzą w skład 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu. - Tu są specjaliści od broni pancernej, tu są specjaliści od Leopardów.

Umowę na dostawę 119 czołgów Leopard podpisali w listopadzie ub. roku w Poznaniu ministrowie obrony Polski i Niemiec - Tomasz Siemoniak i Thomas de Maiziere.

Wraz z czołgami w wersjach 2A5 i 2A4 do Polski trafi ponad 200 sztuk sprzętu wsparcia i zabezpieczenia. Wartość kontraktu to ok. 180 mln euro.

W sumie polskie wojsko będzie miało blisko 250 czołgów Leopard. Żołnierze 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie od 10 lat używają 128 Leopardów w wersji 2A4; wyprodukowano je w drugiej połowie lat 80. Po przejęciu nowych pojazdów Polska stanie się jednym z największych użytkowników tych czołgów na świecie.

Do Żagania trafi 105 czołgów w wersji 2A5 oraz 14 w wersji 2A4. Według Siemoniaka pod względem jakości te czołgi to "absolutnie górna półka". Ich stan techniczny pozwoli na dalszą eksploatację bez konieczności modernizacji przez co najmniej 15 lat. W przyszłości Leopardy mają być podstawowym czołgiem na wyposażeniu polskiego wojska.

Obecne w polskiej armii czołgi w wersji 2A4, które są platformami bojowymi starszego typu, czeka modernizacja. Jej koszt szacowany jest na ok. 1 mld zł. Modernizacja zaplanowana została na lata 2014-2019.


Чем опасны красные сигналы поворота?, Что такое объезд препятствия?, «77 - код вежливости». Так ли это?